Witajcie na Odlotach hesji!

Jest mi niezmiernie miło, że postanowiliście odwiedzić stronę „Odloty hesji”.

„Odloty hesji” to nazwa mojego autorskiego projektu fotograficznego, który rozpocząłem w 2009 roku. Składa się on z kolejnych albumów oraz wystaw z moją fotografią lotniczą. Mimo iż „Odloty hesji” tworzy spora dawka zdjęć lotniczych, to nadal jest to tylko mała reprezentacja ilustrująca moją foto-lotniczą przygodę. Wszystkich, którzy chcą zobaczyć i przeczytać więcej, zapraszam na moją stronę internetową www.hesja.pl. Znajdziecie tam dużo więcej zdjęć oraz dużo więcej relacji z imprez lotniczych, na których miałem przyjemność fotografować. Zawsze też można zasubskrybować mój foto-lotniczy Fanpage na FB :)

Lotnictwo i fotografia. Te dwie pasje, dwie namiętności, dwie miłości, od wczesnego dzieciństwa przepełniają moje życie. Miejsca ich przecięcia zawsze znaczone są zdjęciami lotniczymi. Staram się, by nie były to tylko zdjęcia dokumentalno-techniczne. Zależy mi na tym, by opowiadać nimi ciekawe historie, by oddawać niepowtarzalny klimat, by pokazywać na nich to, co w lotnictwie najważniejsze – jego dynamikę i piękno!

Mam nadzieję, że spotkanie z „Odlotami hesji” będzie dla Was prawdziwą przyjemnością i wydarzeniem, które sprawi, że inaczej spojrzycie na każdy przelatujący samolot.

Serdecznie zapraszam i życzę odlotowych wrażeń! :)
Sławek hesja Krajniewski